המכללה

מכללת מולדובן לתברואה ובטיחות מזון הוקמה במטרה לספק השכלה ניהולית ותפעולית למשק המזון ועל כל ענפיו בישראל. המכללה מובילה את תחום ההדרכה וההכשרה במוסדות לימוד מקצועיים רבים בארץ ומוגדרת כמקצועית ביותר מבין בתי הספר שבתחום.

הקניית ידע תאורתי אינה שאיפתנו היחידה, אלא שמנו לעצמנו למטרה להעמיד דור חדש של בעלי מקצוע לתחום התברואה ובטיחות המזון אשר יובילו ויישמו את תהליכי ייצור המזון הנאותים על כל רובדיהם בעסקי המזון השונים. מלבד ההכשרה המקצועית, אנו מספקים גם את הכלים ליישום הנחיות החקיקה המעודכנת ביותר.

צוות המרצים המקצועי – ובניהם תברואנים מוסמכים במקצועם, בוגרי בית הספר לבריאות הציבור של משרד הבריאות, רופא ווטרינר, מומחה מקצועות הניקיון, תזונאים וטכנולוג מזון –  מעביר את תהליך הלימוד לאפקטיבי, מועיל, ישים ומהנה.

מבין שלל אפשרויות ההדרכות ניתן למצוא:

  • קורס נאמן תברואה ובטיחות מזון – בפיקוח ובהסמכה של משרד הבריאות.
  • השתלמות החקיקה הישראלית הרלוונטית למזון.
  • הדרכות עובדים תפעוליות בתחומי התברואה ,ההיגיינה ובטיחות המזון מותאמות לאופי העסקים, תוכניות המטבחים והפרשות הטכניות.
  • ימי עיון והשתלמויות בתחומי התקינה – ISO ו- HACCP.
  • קורסים והשתלמויות למקצועות הניקיון במטבחים מוסדיים ועסקי מזון.
  • קורסים / ימי עיון והשתלמויות ככול שיידרשו לכל בעלי המקצועות בענף המזון.

בוגרי ההדרכות וההכשרות יוצאים אל עולם העבודה לאחר שצוידו בארגז כלים הכולל מיומנות המאפשרות להם להביא ערך מוסף למקום העבודה.

המכללה ניידת, ובכך שלל ההדרכות, ההרצאות וימי העיון מתקיימים בבית העסק. מאפיין זה מאפשר ללקוחותינו להכשיר את כלל עובדיהם ללא תלות לוגיסטית ובגמישות מרבית בזמני הפעילות של העסק.

צוות המכללה גאה במאות בוגריו הפרוסים בכל רחבי הארץ הממשיכים לקבל גם לאחר הכשרתם שירותי יעוץ מקצועיים ומיישמים בפועל את הכלים התפעוליים שרכשו.

צור קשר

אנחנו כאן לכל שאלה שיש לכם,
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם